13. ROČNÍK ODBORNÉ KONFERENCE

13. ROČNÍK ODBORNÉ KONFERENCE

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás pozvat na 13. ročník Mezinárodní odborné konference Kontaktního centra Plus Kroměříž pořádané u příležitosti Mezinárodního dne boje proti drogám. Letošní ročník je výjimečný, slavíme 20. výročí. Téma konference je „Z drog zpět do života“. Konference se uskuteční v pátek 21. 6. 2019 Domu kultury Kroměříž (Tovačovského 2828, Kroměříž 767 01).

Prezence účastníků bude probíhat od 8:00 hodin, samotná konference bude slavnostně zahájena v 8:30 hodin. Podrobný program konference a medailonky přednášejících zasíláme v příloze tohoto emailu. Konference je určena zejména sociálním a zdravotnickým pracovníkům, lékařům, psychologům, pedagogům a úředníkům. Účast na konferenci je i v letošním roce bezplatná a účastníci obdrží osvědčení, které je možné zahrnout do povinného vzdělávání dle Zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách. Konference je rovněž akreditována u České asociace sester a České asociace adiktologův rozsahu 4 kreditů. Elektronická registrace je možná přes webový odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgrxhIO5FXEescjPOhQNvudTu9heuaxOdXAjE1_pcHHjVkZg/viewform

Na základě registrace obdržíte potvrzující email.V případě zájmu o účast na konferenci je nutné se registrovat nejpozději do 14. 6. 2019. Pokud dojde k naplnění kapacity konference dříve, registrace bude ukončena. Přihlášení na konferenci je závazné. Vzhledem k velkému zájmu o účast na konferenci v předchozích letech doporučujeme provést registraci co nejdříve od otevření registrace. Neregistrovaní účastníci se nebudou moci konference zúčastnit.

Budeme rádi, pokud pozvánku a informace budete šířit mezi své kolegy či známé.

Těšíme se na setkání s Vámi.
Tým pracovníků Kontaktního centra Plus

 

13. ROČNÍK ODBORNÉ KONFERENCE