Zobrazit podle typu:
Zobrazit podle času:
Rubriky:    

Osobní asistent/ka

Hledáme pracovníka na pozici Osobní asistent/ka

Helfštýn

Výlet na Helfštýn

Helfštýn

Výlet na Sv. Hostýn

Krásných letních dní využila i Charitní pečovatelská služba. Ve spolupráci s pastoračním asistentem kroměřížské Charity,naplánovala výlet na Sv. Hostýn. Této nabídky nakonec využil trojlístek milých dam z řad našich uživatelek. Naše fotka zachycuje pohodovou atmosféru tohoto dne a láká k dalším výletům. Krásné léto!

Prázdniny na kolečkách

Díky Vašemu otevřenému srdci, Vaší ochoty pomáhat a Vaší štědrosti je možné realizovat projekt Osobní asistence „Prázdniny na kolečkách“.

Dne 28.6. 2017 od Vás dostaly „Prázdniny na kolečkách“ dar 8.723,- Kč. DĚKUJEME!

Děkujeme FLOW YOGA STUDIO a všem, kteří jakkoli byli zapojeni do charitativního jógového cvičení.

Kontejner pro Haiti v reportáži

Arcidiecézní charita Olomouc a čeští dárci plní v těchto dnech Kontejner pro Haiti. Až 14 tun materiální sbírky pak Charita odešle  na podzim na těžce zkoušené Haiti. Sbírka počítá s vybavením pro šicí dílnu či školy, dále se sportovními, hygienickými a zdravotními potřebami, nářadím, letním oblečením a obuví i moskytiérami. Více se dozvíte v reportáži TV Morava. Podívejte se jejím prostřednictvím na Haiti...

Hostýn

Hlásíme zahájení další sezóny krásného projektu Prázdniny na kolečkách. Původně jsme měli vyjet až dnes, ale s ohledem na počasí jsme výlet na Hostýn absolvovali již včera a počasí bylo pohádkové. Děkujeme našim hlavním podporovatelům: firmě TOSHULIN, a.s., studiu FLOW YOGA a Městu Kroměříž. Pokud nás chcete také podpořit přijďte ve středu 21.6.2017 na Velké náměstí v Kroměříži , kde se v 17 hodin koná benefiční akce.

Hostýn

Naplňte s námi Kontejner pro Haiti

Vyučit se švadlenou, mít lepší garderobu, vybavenou třídu či školní knihovnu, mít čím se ošetřit… Takto a mnohem víc pomůže chudým Haiťanům kontejner s materiální sbírkou, kterou Arcidiecézní charita Olomouc vyšle letos na podzim do Karibiku. Kontejner pro Haiti můžete začít plnit již v těchto dnech. Uvidíme, zda se podaří váhu zásilky posílit na maximálních 14 tun.Sbírka potrvá do 30. září tohoto roku...

Husťárna

Místo: Bystřice pod Hostýnem
Termín: 15. 6. 2017, 10:44 — 30. 6. 2017, 10:44